Hakkımızda

0 +

Sanayi ve Üretimde Yılların Tecrübesi​

0 +

Başarıyla Tamamlanmış Projeler

0 +

Sanayi ve Üretim Uzmanları​

0 +

Müşteri Memnuniyeti

Karke MAKİNA

Karke Makina Olarak Misyonumuz

“Karke Makina olarak misyonumuz, müşterilerimize mükemmel hizmet ve yüksek kaliteli parçalarla donatılmış iş makineleri sunarak, inşaat ve otomotiv sektörlerinde verimliliği artırmak, güvenilirlik ve dayanıklılıkla sektördeki öncü marka olmak ve çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve toplumun refahına katkıda bulunmaktır.”

“Gücümüzü müşteri odaklılık ve sürekli gelişimden alarak, Karke Makina olarak amacımız, iş makineleri endüstrisinde çevre dostu ve sürdürülebilir çözümler sunmak, teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak sektörün öncüsü olmak ve global ölçekte müşterilerimize değer katmaktır.”

Karke Makina

Karke Makina Olarak Vizyonumuz

Karke Makina olarak vizyonumuz, inovasyon ve kaliteyi bir araya getirerek iş makineleri endüstrisinde öncü bir marka olmaktır. Müşterilerimize yüksek performanslı ve güvenilir parçalar sunarak, iş süreçlerini verimli hale getirmeyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Kalite Politikamız

KARKE MAKİNA olarak; müşterilerimizin isteklerini, beklentilerini, firma içindeki tarif ettiğimiz kalite güvence sistemimizin garantisi altında; ilk defada ve her defasında karşılayabilmek, kalitenin sürekli gelişmesini gerçekleştirebilmek için tüm teknolojik ve insani kaynakları sağlamayı taahhüt etmektir.

Karke makina

İlke Ve Değerlerimiz

– İnsan hayatı bizim için en önemli değerdir.
– Üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine en yüksek katma değeri sağlamak.
– Her zaman en iyisine talip oluruz.
– Yeniliklere açığız.
– Vatanımızı milletimizi sevmenin, bireysel anlamda verimli ve kaliteli mal ve hizmet üretmekten geçtiğine inanmaktayız.
– Bilgiye ve bilimsel düşünceye ödem veririz.
– Ülkemizin geleceğinden sorumluyuz.
– Ekip ve takım çalışmasına öndem vermekteyiz, ben yerine biz kavramını kullanırız, başarının birlikte yakalanacağına inanmaktayız.
– Sürekli verimli ve yenilikçi olarak iş sonuçlarını iyileştirmektir.
– Türkiye olarak ürettiğimiz sürece var olacağımıza inançlıyız.

karke makina

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz.

Scan the code