Ana Sayfa
Hakkımızda
Üretimlerimiz
Referanslar
İletişim
Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Disiplin,ahlak ve verilen sözü yerine getirme ilkelerinden hiçbir zaman vazgeçmeyen firmamız ,her geçen gün müşteri sayısını arttırmakta ve sizlerle daha iyi, kolay bir iletişim kurmayı amaçlamaktadır.
 
 
>> Hakkımızda
• Hakkımızda
• Basında Biz
• Kataloglarımız
 
>> Bizden Haberler
ŞİRKETİMİZİN RESMİ WEB SİTELERİ

 
>> Tarihçe
 
     Firmamızın temeli 1969 yılının Haziran ayında ÖZER ERZURUM ve kardeşleri tarafından küçük bir atölyede atılmıştır. Ata Sanayi Sitesinde o yıllarda 25 m²lık bir dükkanda işe başlayan firmamız daha sonra imalathanesini Ostim Sanayi Sitesi'ne taşımıştır.

     Sektöründe 30 yılı aşkın bir süredir iş makinas ataçmanları ile yedek parça imalatı konusunda faaliyet gösteren ve bu konuda dünya kalite standartlarını yakalayan bu ürünlerimizle en zor şartlarda sürekli başarı sağlayarak son kullanıcı odaklı mutluluğa önem vermektedir. Ayrıca disiplin, ahlak ve verilen sözü yerine getirme ilkelerinden hiçbir zaman vazgeçmeyen firmamız her geçen gün müşteri sayısını arttırmaktadır.

     Sektöründe kendini ispatlamış olan firmamız kısa zamanda yurt dışı hedefini gerçekleştirmiş ve çalışmalarından taktir ile söz ettirmiştir.

     Bugün Karke Makina İnşaat Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Kazan Sanayi Bölgesi'nde 3000 m²'lik tam teşekküllü imalathanesiyle İvedik Organize Sanayi Bölgelerinde bulunan atölyeleri ve ayrıca Ostim Sanayi Sitesi'ndeki merkezi ile faaliyetini sürdüren firmamız, kısa bir süre içinde seri imalata geçmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
 
 

2010 © Her Hakki Saklidir.
KARKE MAKINA INSAAT OTOMOTIV SAN. VE TIC.LTD. STI.
Ana Sayfa
Hakkımızda
Üretimlerimiz
Referanslar
İletişim