Ana Sayfa
Hakkımızda
Üretimlerimiz
Referanslar
İletişim
Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Disiplin,ahlak ve verilen sözü yerine getirme ilkelerinden hiçbir zaman vazgeçmeyen firmamız ,her geçen gün müşteri sayısını arttırmakta ve sizlerle daha iyi, kolay bir iletişim kurmayı amaçlamaktadır.
 
 
Şirket Hakkında
Disiplin, ahlak ve verilen sözü yerine getirme ilkelerinden hiçbir zaman vazgeçmeyen firmamız ,her geçen gün müşteri sayısını arttırmaktadır. Sektöründe kendini ispatlamış olan firmamız kısa zamanda yurt dışında açılmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda çaba göstermektedir. Bugün Karke Makina İnşaat Otomotiv San. ve Tic.Ltd.Şti olarak Ostim - İvedik Organize Sanayi Bölgelerinde bulunan tam teşekküllü imalathanelerinde faaliyetini sürdüren firmamız, kısa bir süre içinde seri imalata geçecek olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
     
>> Müşteri Girişi
Müşteri Kodu: 
Şifre: 
 
 Yeni Müşteri Kayıt
   
>> Vizyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Türkiye iş makinası sektöründe en iyi ataçman ve makine imalatçı firması olmaktır.

>> Misyonumuz
Müşteri memnuniyetini esas alarak, son kullanıcı odaklı mutluluğa önem veren, disiplin ahlak ve verilen sözü yerine getirme ilkelerinden hiçbir zaman vazgeçmemektir. Modern yönetim ve üretim teknikleri ile gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek sektörün lider üreticisi olmak, müşterilerine dünya standartlarında kaliteli ve eksiksiz hizmet sunmaktır.
>> Kalite Politikamız
KARKE MAKİNA olarak; müşterilerimizin isteklerini, beklentilerini, firma içindeki tarif ettiğimiz kalite güvence sistemimizin garantisi altında; ilk defada ve her defasında karşılayabilmek, kalitenin sürekli gelişmesini gerçekleştirebilmek için tüm teknolojik ve insani kaynakları sağlamayı taahhüt etmektir.
 
>> Bizden Haberler
ŞİRKETİMİZİN RESMİ WEB SİTELERİ

 
2010 © Her Hakki Saklidir.
KARKE MAKINA INSAAT OTOMOTIV SAN. VE TIC.LTD. STI.
Ana Sayfa
Hakkımızda
Üretimlerimiz
Referanslar
İletişim
facebook - Karke Makina E-Katalog