Ana Sayfa
Hakkımızda
Üretimlerimiz
Referanslar
İletişim
Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Disiplin,ahlak ve verilen sözü yerine getirme ilkelerinden hiçbir zaman vazgeçmeyen firmamız ,her geçen gün müşteri sayısını arttırmakta ve sizlerle daha iyi, kolay bir iletişim kurmayı amaçlamaktadır.
 
 
>> Hakkımızda
• Tarihçe
• Basında Biz
• Kataloglarımız
 
>> Bizden Haberler
ŞİRKETİMİZİN RESMİ WEB SİTELERİ

 
>> Vizyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Türkiye iş makinası sektöründe en iyi ataçman ve makine imalatçı firması olmaktır.

>> Misyonumuz
Müşteri memnuniyetini esas alarak, son kullanıcı odaklı mutluluğa önem veren, disiplin ahlak ve verilen sözü yerine getirme ilkelerinden hiçbir zaman vazgeçmemektir. Modern yönetim ve üretim teknikleri ile gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek sektörün lider üreticisi olmak, müşterilerine dünya standartlarında kaliteli ve eksiksiz hizmet sunmaktır.
>> Kalite Politikamız
KARKE MAKİNA olarak; müşterilerimizin isteklerini, beklentilerini, firma içindeki tarif ettiğimiz kalite güvence sistemimizin garantisi altında; ilk defada ve her defasında karşılayabilmek, kalitenin sürekli gelişmesini gerçekleştirebilmek için tüm teknolojik ve insani kaynakları sağlamayı taahhüt etmektir.
>> İlke Ve Değerlerimiz
- İnsan hayatı bizim için en önemli değerdir.
- Üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine en yüksek katma değeri sağlamak.
- Her zaman en iyisine talip oluruz.
- Yeniliklere açığız.
- Vatanımızı milletimizi sevmenin, bireysel anlamda verimli ve kaliteli mal ve hizmet üretmekten geçtiğine inanmaktayız.
- Bilgiye ve bilimsel düşünceye ödem veririz.
- Ülkemizin geleceğinden sorumluyuz.
- Ekip ve takım çalışmasına öndem vermekteyiz, ben yerine biz kavramını kullanırız, başarının birlikte yakalanacağına inanmaktayız.
- Sürekli verimli ve yenilikçi olarak iş sonuçlarını iyileştirmektir.
- Türkiye olarak ürettiğimiz sürece var olacağımıza inançlıyız.
2010 © Her Hakki Saklidir.
KARKE MAKINA INSAAT OTOMOTIV SAN. VE TIC.LTD. STI.
Ana Sayfa
Hakkımızda
Üretimlerimiz
Referanslar
İletişim